YBWEB03
3.079 eleman ilanıyla 4.156 eleman aranıyor!
Yenibireleman.com'da Reklam

Yenibireleman.com, ulaştığı 15.000.000'u aşkın iş arayan ve 150.000'i aşkın kurumsal üyesiyle reklam verenlere farklı reklam seçenekleri sunuyor. sunduğu hizmetlerle sizleri yeni mezunlardan üst düzey yöneticilere kadar geniş kitlelerle buluşturuyor.

Reklam verirken Yenibiriş'i değerlendirmeden karar vermeyin!

Web Reklam

Türkiyenin en geniş bireysel ve kurumsal üye kullanıcısına sahip Yenibireleman.com sizleri 15.000.000'u aşkın bireysel, 150 bini aşkın kurumsal üyesiyle buluşmaya davet ediyor. Yenibireleman.com’un Reklam banner alanları ve hizmeti hakkında iletişim bilgilerimiz üzerinden Reklam Banner sunumuna buraya tıklayarak ulaşabilir, iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir, detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.


Standart Banner Ölçüleri

| |

Mezun Rehberi

2006 yılından bu yana her yıl yayımladığımız, 7 yılda 280 bin yeni mezuna ulaşan İşteiş Mezun Rehberi, kariyer basamaklarının ilk adımlarından itibaren yeni mezunların kendilerini nasıl değerlendirecekleri, özgeçmiş hazırlarken nelere dikkat edecekleri, iş görüşmesine nasıl hazırlanacakları ve meslek dalları ile iş alanları hakkında güvenerek başvurabilecekleri bir kılavuz olmayı amaçlıyor.


İşteiş Mezun Rehberi’ne göz atmak ister misiniz?


Bize (0212) 251 85 70-222 telefon numarasından ya da aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.reklam@yenibiris.com

 

Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.