YBWEB02
9.203 eleman ilanıyla 12.424 eleman aranıyor!
İletişim
Ankara (0312) 207 02 87 ankara@yenibiris.com
Antalya (0242) 340 38 14 akdeniz@yenibiris.com
Bursa (0224) 252 60 50 marmara@yenibiris.com
Trakya (0212) 251 85 70-222 trakya@yenibiris.com
Ege (0232) 464 15 52 ege@yenibiris.com
Adana (0322) 346 79 71 adana@yenibiris.com
İstanbul (0212) 251 85 70-222 istanbul@yenibiris.com
Kocaeli (0262) 311 39 00 kocaeli@yenibiris.com
Gaziantep (0342) 323 07 72-73 gaziantep@yenibiris.com
Kayseri (0352) 220 28 28 kayseri@yenibiris.com
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.