YBWEB02
6.420 eleman ilanıyla 8.667 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Kategoriler
:
  •  Tamir Bakım Elemanı
Filtreyi Temizle

Tamir Bakım Elemanı Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 4 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
OSMANİYE, Toprakkale Taş Ocağına vasıflı- vasıfsız
Çukurova
BAKIM ONARIM ELEMANI aranıyor. Adana 0322.441 04
Çukurova
MAKİNE ve Pompa Bakım Onarımcısı 0532.284 23 76 (P
İstanbul
KAYAŞ'ta Bulunan Beton Üretim Tesisimize Beton P
Ankara
Tamir Bakım Elemanı
Tamir ya da bakım eleman ilanlarına mı baktın? Mobil pompa yağcısı, kombi ustası, beyaz eşya teknisyeni, elektrik bakım elemanı, tamirci ustası, kalfa ya da bakım elemanı ilanları gibi birçok pozisyonda ilanı olan firmalar için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel ilanları listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.