YBWEB03
7.272 eleman ilanıyla 9.817 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Kategoriler
:
  •  Tamir Bakım Elemanı
Filtreyi Temizle

Tamir Bakım Elemanı Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 4 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
KAPORTA Ustası alınacaktır. Tel: 0.324.234 22 80-
Çukurova
MOTOR Mekanik ustası aranıyor. Büyükçekmece 0.532.
İstanbul
JENERATÖR motor ustası alınacaktır Ostim 0533.308
Ankara
ANADOLU Yakasında ikamet eden, Elektrikli Vinç ser
İstanbul
Tamir Bakım Elemanı
Tamir ya da bakım eleman ilanlarına mı baktın? Mobil pompa yağcısı, kombi ustası, beyaz eşya teknisyeni, elektrik bakım elemanı, tamirci ustası, kalfa ya da bakım elemanı ilanları gibi birçok pozisyonda ilanı olan firmalar için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel ilanları listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.