YBWEB02
6.362 eleman ilanıyla 8.588 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Kategoriler
:
  •  Tamir Bakım Elemanı
Filtreyi Temizle

Tamir Bakım Elemanı Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 5 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
KONKASÖRDE çalışacak bakım ve KAYNAKÇI aranmaktad
Çukurova
SERVİSİMİZE Kalfa ve Çırak alınacaktır. 0.532.722
Ankara
TEKNİSYEN ELİ anahtar tutan B sınıfı ehliyet sah
Ankara
TEKNİK SERVİS FİRMALARI ARIYORUZ GELİŞMEKTE olan
İstanbul
KAYNAK Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza tekn
Ankara
Tamir Bakım Elemanı
Tamir ya da bakım eleman ilanlarına mı baktın? Mobil pompa yağcısı, kombi ustası, beyaz eşya teknisyeni, elektrik bakım elemanı, tamirci ustası, kalfa ya da bakım elemanı ilanları gibi birçok pozisyonda ilanı olan firmalar için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel ilanları listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.