YBWEB03
9.072 eleman ilanıyla 12.247 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Kategoriler
:
  •  Oyuncu/Figuran
Filtreyi Temizle

Oyuncu/Figuran Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 4 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
DİZİ çekimi için yeni yüzler aranıyor. 0553.090 30
Birden çok şehirde
OYUNCULUK- Yönetmenlik- Senaryo yazarları kursları
Birden çok şehirde
SİNEMA filmimize yeni yüzler. 0.216.700 21 76- 78
İstanbul
DİZİ Oyuncusu aranıyor Bay- Bayan, 12- 80 yaş aras
İstanbul
Oyuncu/Figuran
Oyuncu figuran ilanlarına mı baktın? Oyuncu Figuran kategorisinde eleman arayan firmalar burada! Tv dizilerinde, tiyatrolarda çalışacak oyuncu, figuran gibi birçok pozisyon ilanı için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel firma ilanlarını listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.