YBWEB01
3.717 eleman ilanıyla 5.017 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Bölge / Şehir
:
  •  Kilis
Kategoriler
:
  •  Tekstil-Konfeksiyon
Filtreyi Temizle

Kilis Tekstil-Konfeksiyon Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 6 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
GÜZELOBA'daki ev tekstil atölyemize overlokçular (
Akdeniz
PINARLI'DAKİ fabrikamıza bay terzi alınacaktır. 0.
Akdeniz
GÜZELOBA'daki ev tekstil atölyemize Kesim Ustası O
Akdeniz
ŞİŞME Reklam Ürünleri Sektöründe hizmet veren firm
Akdeniz
KOLTUK Atölyesine Düz Makinacı Bayan 0.554.908.06.
Akdeniz
KOLTUK Atölyesine Düz Makinacı Bayan 0.554.908 06
Akdeniz
Tekstil-Konfeksiyon
Tekstil ya da konfeksiyon eleman ilanlarına mı baktın? Modelist, kesim yardımcısı, elişiciler, makinacılar, ütücü, yıkamacı, dokumacı ya da tekstil elemanı ilanları gibi birçok pozisyonda ilanı olan firmalar için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel ilanları listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.