YBWEB03
6.193 eleman ilanıyla 8.360 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Bölge / Şehir
:
  •  Karaman
Kategoriler
:
  •  Sekreter
Filtreyi Temizle

Karaman Sekreter Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 7 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
ANTALYA'DA Bilgisayar Bilen Sekreter Alınacaktır.
Akdeniz
ALTERNATİF Sağlık merkezimizde çalışacak bayan ele
Akdeniz
ŞİRKETİMİZDE Çalışacak Bayan Sekreter Alınacaktır.
Akdeniz
EMLAK Ofisine Bilgisayar Bilen, Deneyimli Sekret
Akdeniz
AKTİF Araç Kullanabilen Deneyimli Tıbbi Sekreter A
Akdeniz
İNŞAAT Şirketimize Bayan Sekreter Alınacaktır. 0.5
Akdeniz
TURİZM Acentasında çalışacak deneyimli sekreter al
Akdeniz
Sekreter
Sekreter eleman ilanlarına mı baktın? Genel sekreter, ofis sekreteri, bayan sekreter, lise mezunu sekreter, tecrübeli sekreter ya da yönetici sekreteri ilanları gibi birçok pozisyonda ilanı olan firmalar için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel ilanları listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.