YBWEB03
5.868 eleman ilanıyla 7.921 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Bölge / Şehir
:
  •  Karaman
Kategoriler
:
  •  Ortak Arayanlar
Filtreyi Temizle

Karaman Ortak Arayanlar Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 6 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
İNŞAAT emlak yapı dekorasyona ortak 0.533.389 19 6
Akdeniz
KURU Temizlemeye Ütücü Ortak aranmaktadır. Faal iş
Akdeniz
Antalya'daKİ Pansiyon- Kafeteryamıza Sermayeder O
Akdeniz
YURT DIŞINDA 4 yıldızlı otele, taş yünü madenine o
Birden çok şehirde
ŞARKÜTERİ malzemesi bulunan şarküterici ortak 0.53
Akdeniz
TEKSTİLCİ, temizlemeci, terzi ortak arıyorum. 0.53
Akdeniz
Ortak Arayanlar
Ortak arayanlar ilanlarına mı baktın? Ortak arayanlar kategorisinde eleman arayan firmalar burada! Çeşitli sektörlerde sermayeli ortak, şirkete ortak, portföyü olan ortak gibi birçok pozisyon ilanı için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel firma ilanlarını listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.