YBWEB03
8.814 eleman ilanıyla 11.898 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Bölge / Şehir
:
  •  Isparta
Kategoriler
:
  •  Bilgisayar
Filtreyi Temizle

Isparta Bilgisayar Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 7 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
SELVİ Bilgisayara deneyimli teknik servis personel
Akdeniz
BİLGİSAYAR Firmamıza Teknik Serviste Kendine Güven
Akdeniz
ZENZEN İç Mimarlığa Tridimax Bilen Eleman Alınaca
Akdeniz
SELVİ Bilgisayara deneyimli teknik servis personel
Akdeniz
CAFEYE Yazılım- Donanımdan anlayan eleman 0544.950
Akdeniz
FOTOĞRAFÇIDA Çalışacak Fotoshop Kullanabilen Bayan
Akdeniz
MODA Bilgisayara Teknik Servis Muhasebe ve Saha Sa
Akdeniz
Bilgisayar
Bilgisayar ile ilgili eleman ilanlarına mı baktın? Çeşitli sektörlerde bilgisayar kategorisinde eleman arayan firmalar burada! Bilgisayar operatörü, teknisyeni, işletmeni, programcısı birçok pozisyon ilanı için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel firma ilanlarını listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.