YBWEB02
7.934 eleman ilanıyla 10.710 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Bölge / Şehir
:
  •  Denizli
Kategoriler
:
  •  Pazarlama Satış
Filtreyi Temizle

Denizli Pazarlama Satış Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 6 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
AVRUPA'dan ithalatını yaptığımız ürünlerin satışı
Birden çok şehirde
AVM içerisindeki spor merkezimize Satış Müdürü alı
Ege
BODRUM'da matbaa ürünleri pazarlamada ehliyetli. L
Ege
ÇİĞLİ'de fabrikamıza Uzman Satış Temsilcileri, Dij
Ege
Alsancaktaki toptan giyim ofisimize diksiyonu düzg
Ege
PLAZAMIZA Satış Danışmanı alınacaktır. Aydın 0.531
Ege
Pazarlama Satış
Pazarlama ya da satış eleman ilanlarına mı baktın? Bayan pazarlama elemanı, bayan satış elemanı, deneyimli satış temsilcisi, telefonda satış yapabilecek ya da pazarlama satış elemanı ilanları gibi birçok pozisyonda ilanı olan firmalar için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel ilanları listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.