YBWEB02
8.790 eleman ilanıyla 11.866 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Bölge / Şehir
:
  •  Bayburt
Kategoriler
:
  •  Çocuk-Hasta Bakıcısı
Filtreyi Temizle

Bayburt Çocuk-Hasta Bakıcısı Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 6 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
BAYAN Hastaya Yatılı Bayan eleman. 0546.725 55 94
Akdeniz
EV İşlerine- Çocuğa bakacak yatılı bayan Aranıyor.
Akdeniz
ÇOCUK Gelişimi Bölümü Mezunu, Belek'te Evde Yatılı
Akdeniz
ÜÇ Aylık Bebeğimize İş Yerindeki Özel Odasında 9.0
Akdeniz
EVİMDE Bebeğime Bakacak Tecrübeli Bakıcı Arıyorum.
Akdeniz
BAYAN Hastaya Yatılı Bayan elaman. 0546.725 55 94
Akdeniz
Çocuk-Hasta Bakıcısı
Çocuk-hasta bakıcısı eleman ilanlarına mı baktın? Çocuk-Hasta Bakıcısı kategorisinde eleman arayan firmalar burada! Çocuk Bakıcısı, Hasta Bakıcısı, Engelli Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı gibi birçok pozisyon ilanı için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel bakıcı ilanlarını listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.