YBWEB03
8.904 eleman ilanıyla 12.020 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Bölge / Şehir
:
  •  Adana
Kategoriler
:
  •  Tornacı-Kaynakçı
Filtreyi Temizle

Adana Tornacı-Kaynakçı Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 5 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
SULAMA işinde deneyimli proje okuyabilen Kaynakçı
Birden çok şehirde
BODRUM'da çelik ve kaynakçı ustaları 0.542.473 59
Birden çok şehirde
TIG ve elektrod kaynak en az 5 sene tecrübeli Tekn
Birden çok şehirde
KAYNAK ve Torna Ustası Aranıyor. Feydaş Makina 0.3
Çukurova
ART Ferforje'ye eleman aranıyor. Mersin Mezitli. T
Çukurova
Tornacı-Kaynakçı
Tornacı-kaynakçı eleman ilanlarına mı baktın? Tornacı-Kaynakçı kategorisinde eleman arayan firmalar burada! Kaynak ustası (oksijen ve elektrik), tornacı, frezeci, gaz altı kaynakçısı gibi birçok pozisyon ilanı için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel firma ilanlarını listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.