YBWEB03
8.285 eleman ilanıyla 11.184 eleman aranıyor!
Seçimleriniz
Bölge / Şehir
:
  •  Adana
Kategoriler
:
  •  Temizlik Elemanı
Filtreyi Temizle

Adana Temizlik Elemanı Eleman İlanları

Araması için eleman arayan 5 adet firma ilanı 1 sayfada listelendi

Pozisyon Adı Şirket / Açıklama Şehir/Ülke
ACELE Şantiyede Kaba Temizlik. (Yatılı) 0212.430 4
Birden çok şehirde
YENİŞEHİR Kültür Merkezi civarındaki Plates Stüdyo
Çukurova
ACELE Şantiyede Kaba Temizlik. (Yatılı) 0212.430 4
Birden çok şehirde
ACELE Şantiyede Kaba Temizlik. Yatılı 0212.430 40
Birden çok şehirde
ÜNİVERSİTE öğrencisi çay, temizlik yapacak yardımc
Çukurova
Temizlik Elemanı
Temizlik elemanı ilanlarına mı baktın? Temizlik Elemanı kategorisinde eleman arayan firmalar burada! Temizlik elemanı, temizlikçi, çay servis elemanı gibi birçok pozisyon ilanı için detaylı filitreleme yapıp hedeflemenize göre en güncel firma ilanlarını listeleyebilirsiniz.
Paylaş
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.