YBWEB02
3.804 eleman ilanıyla 5.135 eleman aranıyor!
Şehir / Bölge :

Akdeniz

Yayın Tarihi : 04.05.2019
Kategori :

Oto Elemanı

İlan Detayı : OTO KUAFÖR
İŞLETMEMİZE Araçbaşı (İş bitimi 10 TL Ücret ve 5 TL Garantili Bahşiş olmak üzere) 15 TL ile çalışacak deneyimli, en iyi elemanları arıyoruz. Başvuruların şahsen ve bir foto ile yapılması gerekmektedir. Migros- Shell arası Göynük- Kemer. SGK ve Kalacak yer mevcuttur.
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.