YBWEB03
3.454 eleman ilanıyla 4.662 eleman aranıyor!
Şehir / Bölge :

Tunceli

Yayın Tarihi : 10.09.2017
Son Başvuru Tarihi : 10.10.2017
Kategori :

Çeşitli Eleman

İlan Detayı : 31 Yıldır ülke genelinde yayıncılık ve yayın pazarlama sektöründe hizmet veren Ankara Merkezli Yayınevimize, üniversitelerde kitap standlarında,Kreş ve Anaokullarında Eğitim Meteryalleri ayrıca öğrenci velilerinden alınan randevulara giderek Uzaktan Eğitim proğramı olan canlı ders kayıtları için satış yapabilecek seyahat engeli olmayan,oto ehliyetli, Kitaba yakın hedefleri olan part time, full time Bay-Bayan dinamik elemanlar ve Genç Emekliler alınacaktır. Not. Kendi otomobili olmayan ve çalışmak isteyen adaylar yayınevimize ait araçlarlada çalışabilirler.Not: Kendi otomobili olanlar tercih edilecektir. Kitap standlarında,Kreş ve Anaokullarında Eğitim MeteryalleriUzaktan Eğitim proğramı

Bu iş ilanına başvurmak için; aşağıda linki bulunan isbul.net resmi web sayfasından üye olmanız gerekmektedir.

Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.