YBWEB03
3.454 eleman ilanıyla 4.662 eleman aranıyor!
kaporta teknİsyenİ
Yasemin Sevim
Şehir / Bölge :

Kocaeli

Yayın Tarihi : 22.08.2017
Son Başvuru Tarihi : 21.09.2017
Kategori :

Çeşitli Eleman

İlan Detayı : kocaeli kaya toyota plaza’ da görevlendirilmek üzere ; tercihen endüstri meslek lisesi motorlu araçlar teknolojisi bölümü veya meslek yüksek okulu otomotiv bölümünden mezun,ustalık belgesi olan (meslek lisesi mezuniyeti olmayan adaylar için)tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,memnun müşteriler yaratabilecek,pozitif, takım ruhuna sahip,etkili iletişim kurabilen, 40 yaşını aşmamış,b sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,askerlik hizmetini tamamlamışdeneyimli kaporta teknisyenlerinin başvurularından memnuniyet duyarız
İletişim Bilgileri :
05544969454
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.