YBWEB03
3.454 eleman ilanıyla 4.662 eleman aranıyor!
Satış Personeli
Güleçyüz Çadır
Şehir / Bölge :

Ankara

Yayın Tarihi : 28.08.2017
Son Başvuru Tarihi : 27.09.2017
Kategori :

Çeşitli Eleman

İlan Detayı : Düzgün temiz düzenli ofisimize çalışma arkadaşı arıyoruz
Yapılacak işler mevcutta bulunan potansiyel müşterilere telefonda satışta olan belli özelliklere sahip çadırların tanıtımı yapılıp satış işlemlerini gerçekleştirmek gelen ödemeleri takip etmek sevkiyatını gerçekleştirebilecek dikkat eksikliği olmayan YETİŞTİRİLMEK ÜZERE çalışma arkadaşı arıyoruz.

Çalışma saatleri 08:3018:30
PazartesiCumartesi Tam zamanlı.
Uzun yıllar çalışma planı olan kişilerin başvurmasını önemle rica ederiz.
Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup her geçen gün büyüme gösteren bir kuruluştur.
İlk başlangıç asgari ücret olup performansa göre gerekli ücret zamları gerçekleştirilecektir.Asgari ücret+yemek
Yerimiz İstanbul yolunda olup tek vasıta ile ulaşım sağlanması önemli servis imkanımız mevcut değil.BatıkentEtimesgutSincanEryaman Bölgesinde oturanlar tercih sebebidir.DolmuşHalkotobüsleri ve Ego Otobüsleri ile ulaşım çok kolaydır.
Evli ve sigara kullanmayan talep edilen özellikler arasındadır.
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.