YBWEB02
3.454 eleman ilanıyla 4.662 eleman aranıyor!
Satış Pazarlama Uzmanı
Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri
Şehir / Bölge :

Yayın Tarihi : 15.08.2017
Son Başvuru Tarihi : 14.09.2017
Kategori :

Çeşitli Eleman

İlan Detayı : - UMRAN BAĞIMSIZ ARAÇ EKSPERTİZ MERKEZLERİ A.Ş.’ DE
- KONYA, VAN, ADANA, GAZİANTEP, İZMİR (AKÇAY, OTOCENTER), ŞANLIURFA, DİYARBAKIR, İZMİT, BURSA, ANKARA, ELAZIĞ, İSTANBUL (GÖZTEPE, AUTOMALL, AUTOPİA, OTOPORT, İSTOÇ) ŞUBE/BAYİLERİMİZDE GÖREV ALACAK,
- SATIŞ VE PAZARLAMA KONUSUNDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ,
- SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN,
- ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYACAK,
- EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,
- GÜLER YÜZLÜ VE PREZANTABL,
- AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN,
- EN AZ LİSE MEZUNU,
- 25 – 40 YAŞ ARALIĞINDA,
- BAY – BAYAN
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.