YBWEB01
8.198 eleman ilanıyla 11.067 eleman aranıyor!
Şehir / Bölge :

Ege

Yayın Tarihi : 11.07.2017
Kategori :

Çağrı Merkezi

İlan Detayı : SAVATEL çağrı merkezinde tahsilat alanında görevlendirilmek üzere ; en az lise mezunu, tercihen deneyimli, telefonda ikna ve iletişim becerisi gelişmiş, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, hedef odaklı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi konusunda hassas, ms office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, müşteri temsilcileri aranmaktadır. info@savatel.com adresine özgeçmişinizle başvurabilirsiniz.
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.