YBWEB02
8.198 eleman ilanıyla 11.067 eleman aranıyor!
Şehir / Bölge :

Ankara

Yayın Tarihi : 04.07.2017
Kategori :

Çağrı Merkezi

İlan Detayı : ALMANCA
Verstarkung für unser fleissiges Team in Ankara!!!
Zum naechstmöglichen Zeitpunkt suchen wir Verstaerkung für unser Team!!
Was wir Ihnen bieten:
1.) Strom- und Gas mit 5 Anbietern und Nachtstrom/ Waermestrom dazu- ab 22 Vertrage 3.000.- TL Festlohn+ hohe Praemien.
2.) Verlagswesen ABO Agenten.- Unschlagbare Provisionen schon ab dem ersten Verkauf.
Ihr Profil: -Sie sind kommunikationsstark und argumentieren kompotent. -Sie haben eine gute sprachliche Ausdrucksfaehigkeit. -Sie verfügen über fliessende Deutschkenntnisse.
Haben wir ihre Interesse geweckt? Dann scheuen Sie sich nicht, schreiben Sie uns per PN an oder kontaktieren Sie uns unter: 0544.291.87.12
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.