YBWEB03
7.916 eleman ilanıyla 10.686 eleman aranıyor!
Şehir / Bölge :

Ankara

Yayın Tarihi : 09.03.2017
Kategori :

Grafiker

İlan Detayı : YİRMİÜÇ Yıllık Reklam Ajansımızın büyüyen kadrosuna;
PHOTOSHOP, Indesign, Illustrator programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
en az 3 yıl deneyimli,
web banner, mailling, sosyal medya içeriklerine görsel üretebilecek, broşür, katalog, dergi, gazete reklamları, açık hava reklamları tasarımları ve matbaa konusunda tecrübeli,
ALDIĞI işi baştan sona takip edebilecek, yaptığı işin sorumluluğunu alacak,
HIZLI ve pratik çözümler üretebilecek,
KREATİF düşünebilen, çözüm odaklı
ESNEK çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
GRAFİK Tasarım için takım arkadaşı. CV için; reklam.buz@gmail.com
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.