YBWEB02
7.635 eleman ilanıyla 10.307 eleman aranıyor!
Şehir / Bölge :

İstanbul

Yayın Tarihi : 04.03.2017
Kategori :

Çağrı Merkezi

İlan Detayı : ALMANCA
Wir suchen für unsere Standorte
İstanbul, Antalya, Ankara, Sakarya
-Strom/ Gas
-Verlagswesen ABO
-Vodafone Kabel Deutschland
Erfahrene Agenten
Arbeitszeiten Montag bis Freitag
Jeder kann was versprechen aber bei uns können Sie live mit erleben wie unsere Mitarbeiter bis zu 5.000.- und mehr im monat verdienen.
HOMEAGENTEN
für unser Multimedia Projekt (Tel+ Internet) suchen wir noch erfahrene Homeagenten. Dialer und Voip werden von uns gestellt.
Es handelt sich um ein ein Upgrade Produkt bei Bestandskunden. Stornofrei 100 TL pro Auftrag. Auzahlung Wöchentlich möglich.
Lasst einmal leuten und wir rufen Sie zurück
0544.378.12.78
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.