YBWEB01
6.888 eleman ilanıyla 9.298 eleman aranıyor!
elektrik formeni
ZM ELEKTROMEKANİK
Şehir / Bölge :

Kocaeli

Yayın Tarihi : 31.12.2017
Son Başvuru Tarihi : 30.01.2018
Kategori :

Çeşitli Eleman

İlan Detayı : elektrik ,otomasyon veya mekatronik, bölümlerinden mezun,proje çizim ve ekip yönetiminde tecrübeli,yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,kendine güvenen, kişisel gelişime önem veren ve araştırmacı, iletişim becerisi yüksek,en az 5 yıl deneyimli,55 yaşını aşmamışaskerliğini tamamlamış olması tercih sebebi,b sınıfı ehliyete sahip ve aktif sürücü,ms office programlarını iyi bilen,çalışma arkadaşları arıyoruz.İletişim için: info@zmelektromekanik.com adresine cv göndermenizi rica ederiz.
İletişim Bilgileri :
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.