YBWEB02
8.079 eleman ilanıyla 10.906 eleman aranıyor!
yardımcı eleman
Simtes Makina
Şehir / Bölge :

Kocaeli

Yayın Tarihi : 28.12.2017
Son Başvuru Tarihi : 27.01.2018
Kategori :

Çeşitli Eleman

İlan Detayı : İşyerimiz de çalışmak üzere proje resim okuyabilen montaj ustası, punta ve taşlama yapabilen yardımcı bay elemanlar alacağız. sgk+yol+yemek tarafımızdan karşılanacaktır.personel seçimimiz kocaeli içerisinden olacaktır.(servis derinceden başlayıp iş sahası olan yarımca arasıdır.
İletişim Bilgileri :
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.