YBWEB02
7.970 eleman ilanıyla 10.759 eleman aranıyor!
acİl eleman İhtİyaci
yüksel endüstriyel a.ş
Şehir / Bölge :

Kocaeli

Yayın Tarihi : 28.12.2017
Son Başvuru Tarihi : 27.01.2018
Kategori :

Çeşitli Eleman

İlan Detayı : firmamız da çalıştırılmak üzere acilen 1)cnc abkant,laser tezgahları kullanan elemanlar ,2)argon kaynağı yapabilen elemanlar , ayrıca farklı bir bölüm için3) krom kaplama ve arıtma tesisi konusunda çalışacak kimyager veya kimya mühendisi alınacaktır ,başvurular cv e-mail yada faks yolu ile olacaktır.
İletişim Bilgileri :
Arama Sonuçlarını Filtreleyin
Kategoriler
Bölge / Şehir
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibireleman.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibireleman.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.